Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Koniec roku szkolnego

Email Drukuj PDF

20 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, poprzedzone Mszą Świętą.

Na akademii zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla najlepszych uczniów. W części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem p. Romany Zadęckiej mieliśmy możliwość podziwiać talenty muzyczne i taneczne naszych uczniów, a prezentacja naszego szkolnego fotografa czyli Maćka Kluza z IIa, wywołała na twarzach uczniów uśmiech i przypomniała najważniejsze wydarzenia z całego roku szkolnego.

Wszyscy cieszymy się na nadchodzące wakacje. Po całorocznej pracy z pewnością zasłużyliśmy na solidny odpoczynek pełen wakacyjnej zabawy i radości.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy pełnych wrażeń, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!