Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rekrutacja 2021/22

Email Drukuj PDF

rekrutacja.lo-skala.pl

Kadeci z rąk gen. bryg. A. Dębczaka otrzymali certyfikaty ukończenia III edycji Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych

Email Drukuj PDF

Najmłodsi żołnierze Rzeczpospolitej z Zespołu Szkół w  Skale - To kadeci, którzy wiedzą, czego chcą, potrafią stawiać i osiągać cele, a jest to umiejętność nie do przecenienia, gdyż to oni są przyszłością Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej; będą kierowali sprawami tego kraju i regionu. Zespół Szkół w Skale jest jedną z najlepiej prowadzących projekt MON szkół w Polsce – powiedział generał brygady Artur Dębczak podczas wręczenia państwowych certyfikatów, potwierdzających ukończenie projektu Ministerstwa Obrony Narodowej „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele władz państwowych, samorządowych i wojskowych.

Więcej…

Mówią o nas w mediach

Email Drukuj PDF

W czwartek - 29 kwietnia, kadeci z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale z rąk generała brygady Artura Dębczaka – dyrektora Biura do spraw Programu Zostań Żołnierzem Rzeczpospolitej otrzymali certyfikaty poświadczające ukończenie III edycji Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. Zobacz relację z tego wydarzenia w "Kronice" TVP Kraków.

Link do kroniki

Kolejny konkurs dla uczestników projektów Erasmus + oraz wszystkich uczniów naszej szkoły!

Email Drukuj PDF

Tym razem ogłaszamy konkurs na logo projektu „Visionary European Agora. Szkoła Europejska”.

Logo powinno:
-nawiązywać do tematyki projektu (interdyscyplinarne nauczanie STEM, projektowanie innowacyjnych przestrzeni uczenia się, użycie nowych technologii w nauczaniu) oraz krajów partnerskich: Polska, Włochy, Bułgaria, Wielka Brytania
-zawierać tytuł projektu oraz jego numer 2020-1-IT02-KA229-079205_2
-zawierać logo Erasmus+
-być proste, czytelne i w dobrej rozdzielczości (82-85 pikseli)
Prace proszę przesłać na adres koordynatora projektu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zwycięzcy otrzymają nagrody!
TERMIN przesłania: 02.05.2021r.

Mamy akredytację Erasmusa

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych ma powód do dumy !!!

Naszej szkole została przyznana Akredytacja Erasmusa w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe. Przyznanie akredytacji Erasmus potwierdza, że ​​wnioskodawca opracował plan wdrożenia wysokiej jakości działań w zakresie mobilności w ramach swoich starań na rzecz rozwoju swojej organizacji. Przyznanie Akredytacji umożliwia korzystanie z ułatwionej formy wnioskowania o dofinansowanie projektów w Akcji 1 w latach 2021-2027. Planujemy  staże zagraniczne dla uczniów naszego Technikum oraz kursy doskonalące dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Dotychczas logistycy i informatycy mieli okazję zdobywać doświadczenie zawodowe w Niemczech, we Włoszech i Grecji.

Więcej…

ZSiPO w Skale - oferta na rok szkolny 2021/22

Email Drukuj PDF

Wirtualna mobilność - Erasmus +

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (również uczniów nie należących do żadnej grupy projektowej Erasmus+) do udziału w wirtualnej mobilności z krajami partnerskimi Hiszpanią oraz Grecją. W ubiegłym roku  zostaliśmy zaproszeni na Kretę – do Chanii, jednak sytuacja epidemiczna zmieniła nasze plany.

Więcej…

Konkurs ZSiPO na krótki film o szkole

Email Drukuj PDF

Więcej…

Strona 1 z 2

PROJEKTY
klasy mudnurowe
daj sobie szansę
ze sztuką za pan brat
POROZUMIENIA
Policja
5bdow
PSP w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny