Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej o Puchar Dyrektora ZSiPO w Skale

Email Drukuj PDF

28 listopada w naszej szkole odbył się „Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej o puchar dyrektora ZSiPO w Skale”. W zawodach wzięło udział 7 drużyn-reprezentantów poszczególnych klasy (1a, 1b, 2b, 2c, 3a, 3c, 2a) oraz 3 drużyny reprezentujące partnerów społecznych naszej szkoły, czyli służby mundurowe (5 Batalion Dowodzenia w Rząsce, Policję Powiatową oraz 5 Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą).

Składy klasowe grały w dwóch grupach a z nich dwie drużyny miały szanse dostać się do półfinału. Natomiast druga część turnieju polegała na rywalizacji między służbami mundurowymi a reprezentacją szkoły, w skład której wchodzili najlepsi zawodnicy, którzy wykazali się w polu podczas pierwszej części rozgrywek. Mamy zaszczyt ogłosić, iż pierwsze miejsce w rywalizacji szkolnej zdobyła klasa 2b. Drugie miejsce w tej kategorii przypadło klasie 2c a trzecie 1a. W drugiej części niezawodni okazali się wojacy z 5 BD i im przypadło pierwsze miejsce. W trakcie turnieju policjanci przeprowadzili konkurs kibicowania  Fair Play 2014. W tej konkurencji zwyciężyli kadeci z klasy 1a.

Drużyny dziewcząt z klasy 3a i 3b podkreśliły wrażenia estetyczne przygotowanymi układami tanecznymi.

Gratulujemy zwycięzcom i pragniemy, by słynne słowa marszałka Piłsudskiego: „Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”  były przestrogą, ale i też motywacją dla zwycięskiego zespołu do dalszego rozwoju. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu turnieju oraz samym zawodnikom za dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń.

Zdjęcia: