Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I miejsce w konkursie "Rola pszczoły miodnej w środowisku naturalnym"

Email Drukuj PDF

4 listopada 2010r. trzyosobowa drużyna w składzie: Jakub Bełtowicz, Katarzyna Łodzińska oraz Michał Gajdemski- Wagner wzięła udział w powiatowym konkursie "Rola pszczoły miodnej w środowisku naturalnym", który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych in. W. Witosa w Giebułtowie. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Pszczelarzy Powiatu Krakowskiego z siedzibą w Krzeszowicach przy współudziale Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie oraz ZSP w Giebułtowie.

 

W konkursie wzięło udział 7 szkół ponadgimnazjalnych powiatu krakowskiego. Młodzież z naszej szkoły do konkursu przygotowana została przez p. M. Jakubek oraz przydzielonego przez Związek Pszczelarzy praktyka - pana Romana Grudnika z Cianowic (Prezesa Gminnego koła Pszczelarzy).

Pan Roman Grudnik dostarczył materiałów (filmy, książki, broszury) młodzieży biorącej udział w konkursie oraz bardzo ciekawie przedstawił informacje o pszczołach.

Drużyna naszej szkoły zdobyła I miejsce, natomiast II miejsce zajęło LO w Skawnie a III miejsce przypadło ZSP w GIebułtowie.

Ponadto Jakub Bełtowicz oraz uczeń z LO w Skawinie otrzymali dodatkowe wyróżnienie za bardzo dobre przygotowanie do konkursu.

Zdjęcia:

 Konkurs powiatowy Konkurs powiatowy
 Konkurs powiatowy Konkurs powiatowy
 Konkurs powiatowy Konkurs powiatowy
 Konkurs powiatowy Konkurs powiatowy
 Konkurs powiatowy 

 

 

 

PROJEKTY
klasy mudnurowe
daj sobie szansę
ze sztuką za pan brat
POROZUMIENIA
Policja
5bdow
PSP w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny