Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rok 2022 to Rok Romantyzmu Polskiego

Email Drukuj PDF

Rok 2022 to również Rok Romantyzmu Polskiego – ustanowiony w 200. rocznicę wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. W Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale we wrześniu przeprowadzono w związku z tym szereg wydarzeń, które zaangażowały całą społeczność szkolną. Inauguracją było szkolne - Narodowe Czytanie Arcydzieł Literatury Polskiej, podczas którego uczniowie klas maturalnych zaprezentowali najważniejszą balladę pt. „Romantyczność”.  Uczniowie klas pierwszych zmagali się w konkursie indywidualnym na pracę plastyczną inspirowaną wybranym utworem z tego tomiku. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy 1Til: Natalia Natkaniec (I. miejsce), Oliwia Katarzyńska (II.) i Michał Gołąb (III.)

Więcej…

Eko Champion League 2022/2023

Email Drukuj PDF

Z dniem 1 października 2022 roku rozpoczynamy między klasowy konkurs recyklingowy
Eko Champion League 2023
o puchar przechodni dla
najlepszej i najbardziej „ECO” klasy.
Ideą konkursu jest promowanie postaw ekologicznych.

Każda klasa zbiera surowce wtórne a w tym: elektrośmieci, zużyte telefony komórkowe, baterie, akumulatory i dostarcza je do koordynatora akcji – Pani Katarzyny Koźbiał.

Za zebrane surowce będą przyznawane punkty, które pozwolą wyłonić zwycięską klasę.

Podsumowanie zbiórki, ogłoszenie wyników i wręczenie pucharu nastąpi z dniem 20 maja 2023r.

Konkurs wygrywa klasa, która w ciągu trwania turnieju uzyska największą liczbę punktów za przyniesione elektrośmieci.

Więcej…

Ogłoszenie – rekrutacja na zajęcia przygotowawcze do matury

Email Drukuj PDF

RPMP.10.02.02-12-0021/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR. Prowadzimy rekrutację na:

1) zajęcia przygotowawcze do matury z języka angielskiego

2) zajęcia przygotowawcze do matury z języka polskiego

Termin przyjmowania zgłoszeń: 05 -12 października 2022 r.

Więcej…

Europejski Dzień Języków w ZSiPO w Skale

Email Drukuj PDF

Europejski Dzień Języków obchodzony 26 września był w naszej szkole dniem szczególnym. Przez kilkanaście dni trwały przygotowania, w których brała udział cała społeczność szkolna. Motywem przewodnim tegorocznych obchodów był temat niezmiernie aktualny – POKÓJ. Przedstawiciele wszystkich klas wylosowali kraje europejskie. Zadaniem każdej klasy było przebrać się w barwy wylosowanego kraju i przygotować plakaty z wezwaniem do pokoju w danym języku. Efekty poczynań można zobaczyć na fotografii, na której hasło POKÓJ NA ŚWIECIE nie jest pustym sloganem, ponieważ znajdują się na niej uczniowie z Ukrainy, Rosji, Białorusi i Mołdawii. Oprócz tego mieliśmy możliwość wysłuchania przez szkolny radiowęzeł prezentacji przygotowanych w różnych językach.

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale stoi murem za hasłem MAKE PEACE NOT WAR!

Więcej…

Ogłoszenie – rekrutacja na zajęcia doradztwa zawodowego

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale do udziału w rekrutacji na zajęcia doradztwa zawodowego organizowane w ramach projektu pt. „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach” nr RPMP.10.02.02-12-0021/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR. Prowadzimy rekrutację na:

zajęcia doradztwa zawodowego

Więcej…

Mundurowi na sciance

Email Drukuj PDF

W dniu 14.09 uczniowie klasy 3a mieli szansę zmierzyć się ze ścianką wspinaczkową. Zajęcia były prowadzone w ramach Wychowania Fizycznego na Hali widowiskowo sportowej w Skale. Wszyscy uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze jak przystało na klasę mundurową.

Więcej…

Wyniki naboru na wolne stanowiska urzędnicze

Email Drukuj PDF

Wynik naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Referent (link do dokumentu)

Wynik naboru na wolne stanowisko urzędnicze - Referent ds. płac (link do dokumentu)

Nabór do drużyny siatkarskiej ZSiPO w Skale

Email Drukuj PDF

Ogłaszamy nabór do drużyny siatkarskiej ZSiPO w Skale.

Zajęcia odbywać się będą w co drugą środę od godziny 14:20 do 16:00. Poszukujemy 20 osób z klas I – III, w tym 10 Pań i 10 Panów, którzy chcą nabyć nowe umiejętności i zdobyć doświadczenie, a przede wszystkim zbudować fantastyczny zespół, który grając będzie czerpał z tego dużo satysfakcji reprezentując naszą Szkołę na rozgrywkach międzyszkolnych.

Zgłoszenia proszę przesyłać przez LIBRUS do pani Katarzyny Koźbiał. Liczba miejsc ograniczona.

Ogłoszenie – stypendia dla uczniów szczególnie zdolnych w ZSiPO

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów/uczennice odbywających kształcenie zawodowe lub ustawiczne (z wyłączeniem uczniów liceów ogólnokształcących) w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale do ubiegania się o przyznanie stypendium dla uczniów szczególnie zdolnych w ramach projektu pn. „Centrum Kompetencji Zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach” nr RPMP.10.02.02-12-0021/19, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów - SPR.

Więcej…

Strona 1 z 9