Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale|Klasa Mundurowa

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rekrutacja - harmonogram po ZMIANACH

Email Drukuj PDF

REKRUTACJA 2020/2021

Do Liceum Ogólnokształcącego i Technikum dla uczniów po SZKOLE PODSTAWOWEJ

Termin składania wniosków:

od  15 czerwca 2020 r. do 10 lipca 2020 r. do godziny 15:00

Rekrutacja przeprowadzana jest elektronicznie

 

1. Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych

2. Regulamin rekrutacji

3. Załącznik 1 -konkursy przedmiotowe i tematyczne

4. Załącznik 2- konkursy wiedzy i artystyczne


Rodzice/kandydaci wypełniają wniosek na stronie systemu elektronicznej rekrutacji (https://krakow.e-omikron.pl) lub wypełniają odręcznie formularz wniosku pobrany z systemu rekrutacyjnego lub uzyskany w szkołach, które korzystają z systemu.

Wnioski można składać w szkole w godzinach:

poniedziałek: 6:45 -17:00

wtorek-piątek: 6:45 -15:00

Informator o ofercie jak wyszukiwać szkoły

W systemie rekrutacji OMIKRON w zakładce pn. "Informator o ofercie" prosimy z rozwijalnej listy "Powiat" wybrać opcję "krakowski", a następnie "Typ szkoły". Po wyborze "Typu szkoły" rozwiną się dodatkowe parametry wyszukiwania charakterystyczne dla rodzaju szkoły. Należy wybrać odpowiednie opcje wyszukiwania a następnie nacisnąć "Wyszukaj".

Nabór na Starszego Referenta

Email Drukuj PDF

O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: STARSZY REFERENT w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.

Miejsce pracy: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, ul. Księdza Stanisława Połetka 30,  32-043 Skała

Stanowisko: Starszy referent w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.

Okres zatrudnienia: od dnia 01 lipca 2020 r. do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Wymiar czasu pracy: 1/4 etatu (tj. 10 godz. tygodniowo)

Szczegółowe informacje do pobrania w załączniku

Więcej…

Wirtualne wycieczki – 15 kwietnia - 8 maja 2020

Email Drukuj PDF

Nikiszowiec - dzielnica górnicza w Katowicach

Wawel S.A. - producent wyrobów cukierniczych

Fabryka Oskara Schindlera - muzeum

Podczas lekcji Podstaw Przedsiębiorczości uczniowie z klas 1a i 3 tl pod kierunkiem pani Anny Kuderko odwiedzili online trzy ciekawe miejsca, które łączą działalność przedsiębiorczą z dziedzictwem kulturowym. Na przykładzie Nikiszowca uczniowie wskazywali na plusy i minusy mieszkania blisko zakładu pracy z punktu widzenia pracownika i pracodawcy. Po wirtualnej wizycie w fabryce słodyczy Wawel S.A. uczniowie dokonali analizy SWOT dla dwóch wybranych okresów w długiej historii tej firmy. Wycieczka po Fabryce Schindlera przenosi w czasy wojny. Uczniowie zastanawiali się nad społecznymi aspektami pracy oraz nad cechami filantropa.

 

Było to kolejne z działań w ramach kontynuacji projektu Erasmus+ Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego dla rozwoju przedsiębiorczości (Follow-up).

Cały artykuł

Moja firma jedzie na targi – 15 kwietnia - 8 maja 2020

Email Drukuj PDF

Podczas zajęć z Podstaw Przedsiębiorczości uczniowie klasy 1a i 3 tl pod kierunkiem pani Anny Kuderko zajmowali się zagadnieniami związanymi z organizacją wyjazdu firmy na targi branżowe oraz szkoły na targi edukacyjne. Zastanawiali się nad zaletami i wymiernymi korzyściami udziału w takiej formie działalności marketingowej przedsiębiorstwa. Było to kolejne z działań w ramach kontynuacji projektu Erasmus+ Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego dla rozwoju przedsiębiorczości (Follow-up).

Cały artykuł

Projekt firmy – wykonany przez rodziny beneficjentów – 29 kwietnia - 5 maja 2020

Email Drukuj PDF

Rodziny beneficjentów zaprojektowały kilka firm związanych z różnymi aspektami dziedzictwa kulturowego. Zaplanowały nazwę i logo, określiły rodzaj działalności, pracowników i kooperantów oraz konieczne wyposażenie. Było to kolejne z działań w ramach kontynuacji projektu Erasmus+ Wykorzystanie dziedzictwa kulturowego dla rozwoju przedsiębiorczości (Follow-up)

Informacja o projekcie w formie pdf

Projekt "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego"

Email Drukuj PDF

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym realizowanym przez Powiat Krakowski a skierowanym do uczniów klas technikum "Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego".

Plakat do pobrania

Przekazanie sprzętu przez Starostwo Powiatowe

Email Drukuj PDF

W dniu 28 kwietnia 2020 r Starostwo Powiatowe przekazało 3 laptopy dla uczniów Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. Laptopy zostaną wypożyczone uczniom, którzy ze względu na brak odpowiedniego sprzętu mają utrudnione uczestniczenie w nauczaniu online.

Uwaga absolwenci klas informatycznych!

Email Drukuj PDF

W ramach 3 turnusu służby przygotowawczej we wrześniu 2020 r. (podstawowy rodzaj szkolenia w Wojsku Polskim), Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC) przygotowało ofertę odbycia przeszkolenia dla osób posiadających wykształcenie przynajmniej średnie o profilu informatycznym i elektronicznym, a także umiejętności w szeroko rozumianej grupie IT. Szkolenie prowadzone będzie w 100. batalionie łączności w Wałczu. Ukończenie szkolenia to pierwszy krok do zawodowej służby wojskowej w Wojskach Obrony Cyberprzestrzeni. Obecnie poszukiwani są kandydaci na stanowiska cywilne oraz wojskowe.

Strona 1 z 2

AKTUALNE PROJEKTY
POROZUMIENIA
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie