Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Erasmus+ podziękowanie

Email Drukuj PDF

Zakończyło się drugie spotkanie partnerów projektu Erasmus+  Wykorzystanie dziedzictwa przemysłowego dla rozwoju przedsiębiorczości w naszej szkole.

Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę podczas przygotowań do tygodnia 31.03-6.04, za realizację zadań projektowych oraz opiekę nad gośćmi z Włoch, Turcji, Hiszpanii i Portugalii, Dyrekcji ZSiPO oraz nauczycielom, szczególnie paniom Agnieszce Opalskiej, Uli Szpik-Pasek, Ilonie Kafel-Nowak, Annie Kuderko i Edycie Nogaś. Dziękuję również administracji i obsłudze szkoły za wsparcie. Jako zespół projektowy dziękujemy uczniom uczestnikom projektu za wywiązanie się z powierzonych zadań, za pełnienie roli gospodarzy i za integrowanie się ze wszystkimi gośćmi. Dziękujemy wychowawcom i całej społeczności internatu za pomoc i wyrozumiałość podczas reorganizacji Waszego życia. Dzięki Wam goście czuli się swobodnie, ale też miło przyjęci i otoczeni opieką.

Dziękujemy pozostałym uczniom naszej szkoły, którzy w różnych działaniach reprezentowali nas w minionym tygodniu oraz na różne sposoby pomagali przy organizacji spotkania. Dziękujemy rodzinom goszczącym za wspaniałą opiekę, ciepłą atmosferę, cierpliwość i starania o komunikację z uczniami. Doceniamy Państwa atencję i reagowanie na bieżące zmiany, wsparcie organizacyjne przy transporcie dla nauczycieli gości oraz ich podopiecznych przed wylotem. Dziękujemy za pracę włożoną w przygotowanie wspaniałego czwartkowego popołudnia i tak liczny w nim udział.

Jesteśmy wdzięczni, że cała społeczność naszej szkoły była tak dobrze reprezentowana i doceniamy każdy pomocny gest, a było ich niemało.

 

Ewelina Drzewiecka