Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sukces naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej

Email Drukuj PDF

Dnia 8 marca 2017r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Karol Regulski, Daryna Borushevska, Kateryna Stretovych, Pavel Agabalaev, Mateusz Grudnik oraz Kamil Lepiarczyk. Pytania konkursowe sprawdzały wiedzę z zakresu branży logistycznej i spedytorskiej, niejednokrotnie wykraczając poza zakres realizowanego materiału na zajęciach lekcyjnych. Tym bardziej cieszy fakt, że Karol Regulski zajął 37 miejsce spośród ponad 300 uczestników.

Konkurs okazał się ciekawym doświadczeniem i niemałym wyzwaniem dla chętnych uczniów. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne eliminacje i udział w kolejnej edycji. Śledźcie naszą stronę szkoły, bo to pierwszy lecz nie ostatni Konkurs Wiedzy Logistycznej.

Zdjęcia: