Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Studniówka '2015

Email Drukuj PDF

Dzień 17.01.2015 był wyjątkowym i wyczekiwanym dniem dla każdego z maturzystów naszej szkoły. Po długich i intensywnych przygotowaniach odbył się ich bal, BAL STUDNIÓWKOWY. W ten oto dzień uczniowie klas 3a i 3b spotkali się w Hotelu Jurajskim w Modlnicy, by uczcić swoje 100 dni do matury. Studniówka to impreza, która pozostaje w pamięci młodego człowieka na długie lata, jako jedno z wielu przyjemnych i pięknych przeżyć związanych ze szkołą. Część oficjalną poprowadzili Sylwia Świda z klasy 3a i Krzysztof Rudziński z klasy 3b. Powitali oni Dyrekcję naszej szkoły, Grono Pedagogiczne oraz przedstawicieli służb mundurowych, z którymi współpracuje nasza szkoła. Uroczystego otwarcia balu dokonali przedstawiciele rodziców. Był też czas na część artystyczną, która wprowadziła na salę wiele emocji. Następnie wszyscy mogli podziwiać dwa polonezy, których choreografia była dopracowana do perfekcji. Część oficjalną zamknął, walc profesorski, który jest tradycją naszej szkoły. W doskonałym humorze i z uśmiechami na twarzach wszyscy obecni przystąpili do wspólnej zabawy. Teraz wszystkim maturzystom życzymy zdanej matury.

 

Zdjęcia: