Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

PODZIĘKOWANIA

Email Drukuj PDF

Łzy wzruszenia nie pozwoliły mi złożyć podziękowań na uroczystości w dniu 13 października 2014 r., dlatego też tą drogą pragnę wszystkim podziękować za wyrazy sympatii i uznania kierowane pod moim adresem. Dziękuję p. Karolowi Papiszowi, dyrektorowi ZSiPO w Skale, za dwuletnią współpracę i kontynuowanie wcześniej podjętych działań.

Gorące podziękowania kieruję pod adresem p. dyrektor Haliny Brzozowskiej. To pod jej kierunkiem (20 lat) i przy jej współpracy mogłam realizować takie przedsięwzięcia jak „Szkoła z klasą” czy innowację pedagogiczną klas mundurowych.

Szczególne podziękowania należą się moim koleżankom i kolegom. To oni tworzyli atmosferę, dzięki której z przyjemnością chodziłam do pracy. To ich wsparcie i pomoc pozwalały realizować szereg przedsięwzięć na rzecz szkoły. To im zawdzięczam wiele wspaniałych wspomnień, szczególnie p. Annie Kowalik, która zawsze w sposób niebanalny, nie zważając na własny nakład pracy dawała wyrazy swojej sympatii (niezapomniane powitanie mnie i p. Marii Jakubek po uzyskaniu stopnia nauczyciela dyplomowanego oraz obecne pożegnanie z okazji przejścia na emeryturę).

 

Dziękuję p. majorowi Zbigniewowi Morawskiemu (mojemu uczniowi) za to, że zawsze z dumą podkreśla, że jest absolwentem skalskiego liceum, za pomoc przy realizowaniu programu klas mundurowych. Za to, że w sposób niekonwencjonalny (koncert zespołu) dał wyraz swojej sympatii wobec mojej osoby.

 

Dziękuję uczniom, zarówno tym ostatnim rocznikom, jak i tym wcześniejszym, za to, że razem z nimi mogłam się uczyć. To oni dopingowali mnie do ciągłego doskonalenia się, to oni sprawiali, że ciągle duchem pozostawałam młoda mimo upływającego czasu.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za to, że w dniu pożegnania poczułam prawdziwy sens i ogromną satysfakcję z 32 lat pracy w liceum skalskim, moim jedynym miejscu pracy.

 

Z podziękowaniami

Małgorzata Liszkiewicz