Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pożegnanie Absolwentów

Email Drukuj PDF

W piątek 25 kwietnia 53 osoby z naszego Liceum uzyskało świadectwa ukończenia szkoły średniej. Ten ważny etap edukacji i wkraczania w dorosłość z wyróżnieniem zakończyły dziewczyny z klasy III c: Dominika Świerk, która zdobyła także tytuł Najlepszego Absolwenta r. szk. 2013/14, Marika Krzemień i Magdalena Mikuła. Bardzo wysoką średnią wyników w nauce uzyskała również Beata Boroń z III c i Żaneta Drzyzga z III a.

Nagrodę Dominice Świerk wręczył starosta powiatu krakowskiego Józef Krzyworzeka oraz przewodniczący Rady powiatu krakowskiego Tadeusz Nabagło, a świadectwa z wyróżnieniem -dyrektor Szkoły Karol Papisz.

Wychowawcy uhonorowali również nagrodami książkowymi: Joannę Gugulską z III c, Michał Marka z III b, Piotra Jacha z III a za godne reprezentowanie szkoły, niezawodność i wzorowe zachowanie. Zwycięzcą nagrody za najlepsze czytelnictwo został Marcin Madej z III a.

Klasa II b przygotowała pożegnalny program i pamiątkowy film, który rozbawił i wzruszył do łez. Tradycyjnie przyznano humorystyczne tytuły. Tym razem za m. in. najlepszą kreację studniówkową, najładniejszy uśmiech, fura roku, dres roku. Koledzy podarowali maturzystom kompasy, które zawsze pomogą im odnaleźć właściwą drogę.

Zdjęcia: