Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

"Wśród wielu ważnych spraw - daj siebie innym"

16 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty – nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi, ale również uczniów i ich rodziców. Na uroczystość stawili się dyrektor p. Karol Papisz, wychowawcy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi. Na zaproszenie dyrektora przybyli również ppłk. Zbigniew Ryś - Przyjaciel naszej Szkoły oraz pani Katarzyna Basta - Przewodnicząca Rady Rodziców.

Do życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie dołączyli prezent w postaci kabaretu, przygotowanego pod kierunkiem pani J. Rogozik oraz S. Gieszczyka. W przedstawieniu wystąpili uczniowie z technikum informatycznego oraz logistycznego: Dawid Nazim (2c), Mateusz Kasprzyk (2c), Paweł Przybek (2c), Tomasz Madej (2c), Kacper Morawski (1c) oraz Wojciech Gugulski (1c).

Zdjęcia: