Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs - Skarby Powiatu

Email Drukuj PDF

Nasza szkoła zajęła I miejsce w Konkursie Powiatowym: Skarby Powiatu – Ojcowski Park Narodowy, który odbył się 13 września 2013 r. Sukces ten zawdzięczamy: drużynie Niepokonani, w składzie: Dominika Świerk, Barbara Basta, Aneta Węgrzyn, Krzysztof Rudziński, która zdobyła pierwsze miejsce i  drużynie Modliszki w składzie: Judyta Gugulska, Magdalena Mikuła, Karolina Porębska, Małgorzata Łazowy, która zdobyła drugie miejsce wśród dziesięciu drużyn z różnych szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Krakowskiego.

Drodzy Laureaci
Gratulujemy Wam ogromnej wiedzy i pasji przyrodniczej.
Życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs miał formę rajdu po OPN. Promowaliśmy zarówno aktywny wypoczynek, jak i bogactwo przyrodnicze naszego powiatu.  Trasa wiodła z parkingu w Czajowicach, gdzie Pan Dyrektor Karol Papisz, powitał uczestników, pod Bramę Krakowską, przez centrum Ojcowa, Drewnianą Drogą do mety na terenie naszej szkoły. Imprezę zakończyło wspólne ognisko przygotowane przez klasę IIa pod kierunkiem Pani Ewy Morawskiej – Rogały. Uroczyste rozdanie nagród uświetnili swoją obecnością: Pani Urszula Stochel – Wicestarosta Krakowski, Pani Lidia Pycińska – Dyrektor Wydziału Edukacji Powiatu Krakowskiego, Pan Rudolf Suchanek – Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego.

Zdjęcia: