Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSiPO w Skale

Email Drukuj PDF

W środę 12 grudnia odbył się w naszej szkole I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSiPO w Skale.Drużyny reprezentujące poszczególne klasy naszej szkoły rozegrały turniej w dwóch grupach. Do finału dostały się drużyny z klas mundurowych III b i I a. W skład zwycięskiej drużyny z klasy III b wchodzili: Mariusz Ornat, Bartosz Madejski, Tomasz Srebnicki, Wojciech Stachura, Gumula Robert, Drozdowski Piotr, Adrian Wędzicha zdobyła puchar Dyrektora Z.S. i P.O. w Skale oraz w nagrodę rozegrali mecz z reprezentacją 5 Batalionu Dowodzenia w Rząsce. Okazało się, że nasi uczniowie są lepsi i ten mecz też wygrali. Turniej uatrakcyjnił brawurowy występ naszych uczennic w roli cheerleaderek przygotowany przez panią Ewę Rogałę. Jak przystało na zawody sportowe piłkarzom kibicowali uczniowie z całej szkoły. Nad całością czuwali nauczyciele wychowania fizycznego oraz Jakub Bełtowicz - uczeń klasy 3b. Serdecznie dziękujemy panu Robertowi Błachno za sędziowanie turnieju.

Zobacz film i zdjęcia!