Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

I miejsce w III Powiatowej Olimpiadzie Pszczelarskiej

Email Drukuj PDF

Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w Trzeciej Powiatowej Olimpiadzie Pszczelarskiej. Praca plastyczna Magdy Ziarkowskiej zajęła II miejsce w Konkursie Plastycznym: Pszczoła w oczach ucznia.

Magda Mikuła, Kasia Łodzińska i Kuba Bełtowicz, startujący już po raz trzeci w tych zmaganiach, wykazali wielką wiedzę i obycie w temacie. Byli nie do pobicia. Już w etapie testu, byli w czołówce, ale drugi etap – ustny pokazał niezbicie, że nagroda główna należy się właśnie im. Kasia i Kuba kończą sukcesem przygodę pszczelarska w tym liceum, są już w III klasie. Czekamy na godnych następców tej drużyny. Jeśli interesujesz się życiem pszczół, zgłoś się już teraz. Za rok kolejna edycja Olimpiady.

 

Wyrażamy podziękowania Pszczelarzom z okręgu Skała, a w szczególności Panu Romanowi Bieniowi i Romanowi Grudnikowi, za pomoc w przygotowaniach do konkursu i zorganizowanie szkolenia pszczelarskiego z udziałem Pana Jana Ślósarza, w murach naszej szkoły.

Zdjęcia: