Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

18 maja 2012r. odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK Powiatu Krakowskiego w Krzeszowicach. Organizatorami mistrzostw byli Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Powiat Krakowski. Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach: szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowały pięcioosobowe drużyny reprezentujące następujące szkoły: Publiczne Gimnazjum w Słomnikach, Gimnazjum nr 1 w Skawinie, Zespół Szkół – Gimnazjum w Michałowicach, Gimnazjum w Mogilanach i Zespół Szkół – Publiczne Gimnazjum w Niedźwiedziu a także Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skawinie, Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach.

Kolejność zdobytych miejsc:

Kategoria: szkoły gimnazjalne