Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Talent nie tylko trzeba odkryć...

Email Drukuj PDF

Talent nie tylko trzeba odkryć, ale przed wszystkim pokazać go jak największej grupie odbiorców. W naszej Szkole realizujemy te słowa poprzez przeprowadzanie konkursu recytatorskiego – by wyłonić „mistrzów” w interpretacji słowa poetyckiego; współpracowanie z muzykiem-nauczycielem – by szkolić „wizrtuozów” gitary i fletu oraz pieśniarzy. Swoje umiejętności uczniowie mają możliwość zaprezentować biorąc udział w uroczystościach szkolnych, lokalnych w Skale czy Ojcowie, ale również w Krakowie.

W dniu 10 maja br. uczniowie naszej Szkoły uatrakcyjnili swoim występem otwarcie wystawy. Impreza zorganizowana została przez współpracujący z nami Węzeł Łączności w Krakowie. Jest ona jednym z elementów święta jednostki, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie istnienia.

Skład Zespołu:

narrator – Joanna Gugulska (klasa 1c)

recytatorzy – Iwona Browarnik (klasa 1b), Weronika Ziółek i Maciej Grzebinoga (klasa 2b)

śpiewający – Jędrzej Stocki (klasa 2a), Katarzyna Łodzińska, Agnieszka Mitka, Natalia Piwowarczyk i Karolina Starczyńska (klasa 2b)

flet – Weronika Natkaniec (klasa 1b)

gitara – Damian Głowacki (klasa 2a)

opracowanie muzyczne – Roman Lubaszewski (Przyjaciel Szkoły)

scenariusz i opracowanie słowne – mgr Agnieszka Opalska