Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Otwarty

Email Drukuj PDF

Dzisiaj 18 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Licznie przybyli goście oraz uczniowie z okolicznych gimnazjów mieli okazję zobaczyć naszą szkołę od wewnątrz. Na spotkaniu, które odbyło się na szkolnej auli Dyrektor Wydziału Edukacji Powiatu Krakowskiego p. Lidia Pycińska oraz Dyrektor ZSiPO w Skale p. Halina Brzozowska nagrodziły tytułem Przyjaciela Szkoły osoby zasłużone dla szkoły. Następnie por Jacek Nowak z V Batalionu Dowodzenia w Rząsce wręczył 5 uczniom klasy mundurowej awans na Kadeta.

Gimnazjaliści mogli zobaczyć film o szkole po którym nastąpiła prezentacja kierunków kształcenia w naszej szkole:

Liceum Ogólnokształcące: klasa dziennikarska, klasa turystyczna oraz klasa mundurowa
Technikum: klasa technik informatyk z możliwością realizacji programu klasy mundurowej
Zasadnicza Szkoła Zawodowa: klasa wielozawodowa

Po uroczystościach na auli uczniowie mogli zobaczyć musztrę w wykonaniu uczniów klasy mundurowej a następnie zwiedzić szkołę.

Zdjęcia: