Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Matematyka e-learningowo

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Mamy dobrą wiadomość dla uczniów. Rusza rekrutacja do jeszcze jednej tury bezpłatnego kursu e-learningowego z matematyki. Ministerstwo Edukacji Narodowej przychyliło się do naszej prośby. Wiosną rozpocznie się dodatkowa, trzecia tura kursu, w której mamy miejsca dla kolejnych 200 osób.

Kurs potrwa od marca do grudnia 2011 r. Dokumenty rekrutacyjne można przesyłać do biura projektu w terminie od 15.11.2010 do 25.02.2011.

Nasze doświadczenie dla uczniów

 

Człowiek to najlepsza inwestycja, jak głosi hasło programu operacyjnego Kapitał Ludzki, z którego środków dofinansowane są nasze kursy. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu podczas organizowania już dwóch tur kursu matematyki, proponowane przez nas rozwiązania są systematycznie ulepszane. Przy tworzeniu  projektu współpracują z nami wybitni specjaliści z zakresu matematyki oraz e-learningu – prof. dr hab. Michał Szurek, prof. dr hab. Jerzy Ombach oraz prof. dr hab. Tadeusz Grabiński.

Wiedząc, jak ważna jest możliwość sprawdzenia, jak wygląda kurs, udostępniamy w Internecie szereg przydatnych informacji: demo kursu, artykuły z informacjami nt. minionych edycji kursu, z opiniami jego uczestników, nauczycieli, dydaktyków-moderatorów na naszej platformie e-learningowej, a także informacje o strukturze kursu wraz z przykładowymi jego planszami i fragmentami wykładów. Wszystko to można znaleźć na stronie projektu (www.hermin.edu.pl). 

Rekrutacja trwa
Tym razem kurs rozpocznie się w nietypowym czasie- w drugim półroczu roku szkolnego. Jest to szczególnie dogodny termin dla uczniów klas drugich liceów i klas trzecich techników. Uczniowie ci mogliby ukończyć kurs jeszcze w pierwszym półroczu klasy maturalnej i mieć sporo czasu na dodatkowe powtórki.
 

Więcej informacji dotyczących projektu można znaleźć w załączniku.


Biuro projektu: "Matematyka? Spróbuj e-learnigowo!"
ul. Kazimierz Wielkiego 58/6, 30-074 Kraków
tel./fax: (0-12) 633 33 67, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.hermin.edu.pl