Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

"Nauka to potęgi klucz"

Takie motto przyświecało w tym roku obchodom z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 14 października w naszej szkole. Uroczystość ta została tradycyjnie już połączona z Dniem Patrona Szkoły.

Na auli zebrali się nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie aby wspólnie świętować ten dzień. Po części oficjalnej, na której wręczono nagrody dla nauczycieli za pracę z młodzieżą, odbyła się część artystyczna. Zaprezentowano nam krótki film z V Zjazdu Absolwentów, a następnie uczniowie uczestniczyli w teście wiedzy o naszej szkole. Quiz wygrała klasa 3a. Gratulujemy.

 

Zdjęcia:

 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona
 Dzień Patrona Dzień Patrona