Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Bruksela i Warszawa to wcale nie tak daleko dla naszych zdolnych kolegów. Tydzień temu w małopolskim konkursie wiedzy o samorządzie zdobyliśmy WSZYSTKO!

Piotrek Opalski w nagrodę jedzie do Brukseli, Piotr Guzik i Damian Boroń jadą do stolicy.

Dnia 24 marca 2009 roku w naszej szkole odbył się konkurs  "Mój Samorząd" pod patronatem europosła B.Sonika oraz posła na sejm J.Krupy.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów z kl. I, II i III LO. Wykazali się oni szeroką wiedzą na temat funkcjonowania samorządu terytorialnego w Polsce.

I miejsce zajął Piotr Opalski, on też najlepiej zaprezentował się w Powiecie Krakowskim. W nagrodę pojedzie na 4 dni do Parlamentu Europejskiego w Brukseli.

II i III miejsce uzyskali Piotr Guzik i Damian Boroń. Oni zaś będą mieli możliwość zapoznać się z pracą naszego sejmu w Warszawie.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło 30 marca 2009r. w LO w Krzeszowicach.