Konrad ma już indeks

Nauka w Liceum trwa 3 lata. A Konrad Drozdzowski już w drugiej klasie zapewnił sobie indeks Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych. Ciekawe jaki indeks zdobędzie w 3 klasie?

Dnia 20 marca w Zakopanem odbył się finał IV Konkursu Języka Angielskiego dla szkół ponadgimnazjalnych, którego laureatem został jeden z uczniów naszej szkoły, Konrad Drozdzowski.
Konkurs ten został zorganizowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zakopanem, a nagrodą było 5 indeksów będących przepustką do studiowania na tejże uczelni.
Celem tego konkursu było sprawdzenie nie tylko praktycznej znajomości języka angielskiego, ale także wiedzy o kulturze, literaturze i historii angielskiego obszaru językowego.
Wstępny etap konkursu odbył się 12 grudnia 2008r w naszej szkole, i do  ostatniego etapu awansowało trzech uczniów z naszej szkoły (Konrad Drozdzowski, Jakub Tokaj i Izabela Morawska). 20 marca wraz z około 170 osobami, nasi finaliści przystąpili do testu.