Odjazdy - informacja dla uczniów

Odjazdy - informacja dla uczniów

1. Firma p. Jacka Farata MBM obsługiwać będzie trasę Łazy, Jerzmanowice, Racławice, Czubrowice, Przeginia.

Dojazdy 1 września 2021 z Łaz oraz Racławic godzina 7.00- trasa przejazdu taka jak w latach ubiegłych. W tym dniu odjazd spod Szkoły 10.40. Zgodnie z umową uczniowie kupują bilety miesięczne w ciągu pierwszych trzech dni (1-3 września).

2. Dowóz ze Słomnik obsługiwany jest również przez firmę która przewoziła uczniów w latach ubiegłych. Uczniowie kupują bilety miesięczne na które otrzymują zniżkę 50%. Odjazdy zgodne z harmonogramem wywieszonym na przystankach. Przystanek początkowy i końcowy znajduje się przy budynku szkoły. Popołudniu trzy odjazdy 13.30, 15.30, 16.30 terminy do negocjacji z kierowcą.