Losy absolwentów

mjr mgr inż. Zbigniew Morawski - Szef Wydziału Zabezpieczenia Funkcjonowania Systemów Łączność w Regionie Wsparcia Teleinformatycznego w Krakowie

Marta Parzelka - Redaktor "Kroniki Gmin i Miasta Skała"

Anna Drozdzowska, Anna Morawska, Małgorzata Brzozowska, Agnieszka Morawska - lekarz

Nauczyciele z naszej szkoły, uczący w naszej szkole - dyr. Halina Brzozowska, Agata Tarnówka (bibliotekarz), Ewa Morawska (fizyka), Anna Łuszcz (j. angielski), Agnieszka Opalska (j.polski), Romana Zadęcka (j. niemiecki)

Pracownicy administracji i obsługi, będący absolwentami naszej szkoły: Alfreda Kućmierczyk (sekretariat), Elżbieta Miziak (księgowa), Elżbieta Boroń (księgowość), Elżbieta Karlik (księgowość)

Absolwenci ubiegłoroczni:

Liceum Ogólnokształcące

Jędrzej Stocki (matura rozszerzona z języka polskiego 95%) - student psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim

Monika Domagalska - studentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym

Paulina Głowacka - studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim

Monika Krystera - studentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim

Klaudia Włodek - stydentka turystyki na Uniwersytecie Ekonomicznym

Technikum w zawodzie technik informatyk

Patryk Przybek - student Informatyki na Politechnice Krakowskiej, młodszy doradca w dziale wdrożeń w firmie Macrologic S.A.

Robert Przybek - student Informatyki Stosowanej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Technik sekcji zabezpieczenia teleinformatycznego w Jednostce Wojskowej 3811