Studniówka

W dniu 26.01.2008 odbył się od dawna wyczekiwany przez nas bal studniówkowy. Impreza miała miejsce w restauracji na Złotej Górze wśród malowniczych lasów ojcowskich. Wczesnym wieczorem zaczęli przyjeżdżać pierwsi uczestnicy.
Na zaproszenie klasy maturalnej oraz rodziców przybyli: Pani Dyrektor (mgr H. Brzozowska), wychowawca (mgr B. Krupa), profesorowie oraz osoby towarzyszące.

Na początek samorząd szkolny przywitał przybyłych gości. Głos zabrała także Pani Dyrektor, Wychowawca klasy oraz przedstawiciele rodziców. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność dla grona pedagogicznego za wspólną trzyletnią pracę, która pomimo trudów, wierzymy że zaowocuje sukcesem na egzaminie dojrzałości. Później przyszedł czas na część artystyczną, na którą uczniowie przygotowali film dokumentujący ich licealne wspomnienia oraz przedstawienie o tematyce związanej z maturą i planami na dalsze życie. Dla wielu z nas najbardziej ekscytującym wydarzeniem był tradycyjny studniówkowy polonez – na szczęście kroki przećwiczone mieliśmy do perfekcji. W końcu salę wypełniła muzyka i wszyscy poderwali się do zabawy, która trwała aż do rana. Oto kilka zdjęć z tej uroczystości.

Pragniemy serdecznie podziękować Szanownej Dyrekcji, Profesorom oraz wszystkim przybyłym gościom za uczestnistwo.