Pożegnanie trzecich klas

W piątek tj. 25 kwietnia odbyło się zakończenie roku szkolnego dla trzecich klas. Pożegnanie absolwentów dostarczyło wiele wzruszeń - zarówno tym, którzy opuszczali mury naszej szkoły, ich rodzicom, jak i młodszym uczniom i nauczycielom. Dumni byliśmy z ich osiągnięć - uczennicą z najwyższą średnią ocen 5,2 z zachowaniem wzorowym okazała się Justyna Pieszczek. Otrzymała ona nagrodę Starosty Powiatu Krakowskiego. Od dwóch lat Justyna dostawała również stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnieni zostali również: Krzysztof Tochowicz ze średnią 4,93, Marcin Głowacki- 4,81 oraz Szymon Ryś-4,76.

Atmosferę zadumy i powagi rozładowała druga część przygotowana przez uczniów klas 2a i 2b wraz z wychowawcami. W programie pt.: "Duże dzieci" "absolwenci" udzielali błyskotliwych odpowiedzi na pytania dotyczące studniówki i matury. Następnie w szaloną podróż przez bieżący rok z życia każdego "trzecioklasisty" zabrali nas chłopcy z klas drugich.
Salwy śmiechu i gorące brawa świadczyły o tym, jak bardzo podobała się ta część artystyczna!

Pożegnanie abslowentów Pożegnanie abslowentów

Film z uroczystości. Najlepiej oglądać pod przeglądarką Mozilla Firefox lub Safari:)