Praktyki zawodowe w Grecji

Znów zawitała zima a nasi uczniowie z Technikum rozpoczynają miesięczne praktyki zawodowe w słonecznej Grecji. Już jutro 02.04.2022 wczesnym rankiem wylatują na Kretę. Szczęśliwcy to 17 logistyków z klas 3 TL4 i 3 TL5 oraz 7 informatyków z klasy 3 Ti. Opiekę nad uczniami przez pierwsze 2 tygodnie będą sprawowały p. Romana Zadęcka oraz p. Joanna Książek. Dodatkowo na tygodniowe szkolenie branżowe dla nauczycieli przedmiotów zawodowych wyjeżdżają p. Małgorzata Nabiałek i p. Joanna Rogozik-Wilk. Wszystko to jest możliwe dzięki Akredytacji w programie Erasmus+ na lata 2021-2027 jaką w ubiegłym roku szkolnym otrzymała nasza szkoła.

To ogromny sukces będący efektem realizacji na wysokim poziomie wielu projektów Erasmus i Power w naszej szkole. Uczestnikom życzymy niezapomnianych wrażeń oraz zakończonych sukcesem praktyk.

Śledźcie nas na FB szkoły