Zbieraliśmy pieniądze na pomoc dla Nepalu

W dniach 11 – 17 maja 2015r. zbieraliśmy pieniądze na pomoc dla Nepalu. Zbiórka ta odbyła się w ramach działań Polskiej Akcji Humanitarnej. W dni nauki, puszkami opiekował się Samorząd Uczniowski. Cała społeczność szkolna miała okazję pomóc potrzebującym. W Dniu Kadeta, na Festynie gościliśmy Panią Małgorzatę Olasińską – Chart, która opowiedziała o działaniach Polskiej Akcji Humanitarnej i zachęciła uczestników do hojności, a następnie przeprowadziła zbiórkę. Pieniądze można było wrzucić do przywiedzionej przez nią puszki PAH lub do puszek, do których wcześniej zbieraliśmy w szkole. Wszystkie datki zostały zsumowane...i okazało się, że mamy niebagatelną kwotę 392,17 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

Popatrzmy na rozliczenie – każdy grosz się liczy. Nasze większe i drobne datki uczestniczą w wielkim dziele pomocy poszkodowanym.