Wymarsz wiosenny - Beskid Sądecki

W dniach 26-28 marca jako uczniowie klas drugich mundurowych braliśmy udział w wymarszu kondycyjnym. Pierwszego dnia musieliśmy zmierzyć się z kilkugodzinną trasą prowadzącą przez malowniczy Beskid Sądecki. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do ośrodka w Rytrze, gdzie byliśmy zakwaterowani. Kolejny dzień przyniósł nam nową porcję wrażeń. Mieliśmy okazję podszkolić nasze umiejętności w samoobronie, taktyce, musztrze i wielu innych. Ostatniego dnia odwiedziliśmy Stary Sącz, gdzie zobaczyliśmy klasztor i kościół Sióstr Klarysek oraz zabytkową bramę seklerską -  dar od Węgrów.
Wiosenny wymarsz był kolejną okazją do zdobycia nowych umiejętności, doświadczeń oraz walki z własnymi słabościami. Pomagali nam w tym oraz czuwali nad naszym bezpieczeństwem p. dyr. Karol Papisz, p. Ewa Morawska- Rogała, ks. Marek Blady oraz żołnierze z JW w Rząsce.

Więcej zdjęć na fb szkolnym:
album Wymarsz kondycyjny klas 2 z zajęciami specjalistycznymi
album WYMARSZ KLAS DRUGICH