Obchody 150 rocznicy Powstania Styczniowego w Ojcowie

Dnia 19 stycznia delegacja uczniów z naszej szkoły brała udział w uroczystościach środowiskowych z okazji 150 rocznicy Powstania Styczniowego w Ojcowie. Uroczystości rozpoczęła Msza św. w intencji poległych za Ojczyznę w Kaplicy „Na Wodzie”. Po mszy odbył się uroczysty przemarsz przed tablicę upamiętniającą wybuch powstania przy dawnym hotelu „Pod Łokietkiem”. Następnie odbył się piknik zimowy połączony ze startem balonów i otwarciem trasy narciarskiej. Organizatorzy wyrazili wdzięczność młodzieży klasy mundurowej, szczególnie Piotrowi Jachowi i Michałowi Tarnówce z klasy IIa, którzy przez cały czas służyli swoją pomocą. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Kluz, dzięki któremu Jednostka Strzelecka, do której należy, uświetniła uroczystość.

Fotoreportaż z uroczystości  obchodów
150 ROCZNICY POWSTANIA STYCZNIOWEGO