Rajd klasy Ic

W dniach 19-20 czerwca 2013r. klasa Ic (technikum informatyczne i logistyczne) wraz z wychowawcą wyruszyła w pieszy rajd. Początek wyprawy to szlak prowadzący obok naszej szkoły, czyli "Drewniana Droga", którą zeszliśmy do Ojcowa. Krótki przystanek pod Bramą Krakowską i dalej przez Wąwóz Ciasne Skałki niebieskim szlakiem (Szlak Warowni Jurajskich) dotarliśmy do Jaskini Nietoperzowej. Idąc dalej weszliśmy do Doliny Będkowskiej, gdzie mogliśmy podziwiać m.in.: Wielką Turnię, Zaklęty Mur, Gęsiarnię, Czarcie Wrota a na końcu Źródła z Łykawca i wodospad Szum. Następnie zielonym szklakiem dotarliśmy do Schroniska Młodzieżowego w Łazach, gdzie po ciężkiej drodze w pełnym słońcu mogliśmy odpocząć w cieniu drzew. Wieczorem w ramach integracji klasy uczniowie zorganizowali ognisko. Następnego dnia nasza trasa powrotna biegła między pięknymi skałkami m.in.: Grodzisko, Ostry Kamień(Kapucyn), Wielka, Łysa, Goła. Później przez Dolinę Sąspowską dotarliśmy do Ojcowa, a stamtąd już blisko bo tylko Drewniana Droga i byliśmy w domu tzn. pod szkołą:)