Pani Profesor Agnieszka Opalska otrzymała nagrodę Starosty Krakowskiego

W piątek, 15 października br. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie zostały wręczone Nagrody Starosty Krakowskiego za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze w 2010 r. dla wybranych nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Krakowski. Nagrodą Starosty Krakowskiego z naszej szkoły została uhonorowana pani profesor Agnieszka Opalska. Nagrody przyznano w ramach „Powiatowego Dnia Edukacji”.

Starosta krakowski Józef Krzyworzeka, który podziękował nauczycielom za trud włożony w edukację młodzieży oraz w rozwój szkół. Zachęcał nauczycieli i dyrektorów do kolejnych edukacyjnych wysiłków, życząc także następnego obfitego w pedagogiczne sukcesy roku szkolnego.