Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Integrujemy się

Email Drukuj PDF
11 września grupa uczniów z klasy 1a i 1c pojechała na biwak, do miejscowości Wola Kalinowska. Na miejsce zawiózł nas autobus.

Wychodziliśmy pod strasznie wielką górę, ale gdy dotarliśmy na miejsce odetchnęliśmy z ulgą. Następnie zaczęliśmy rozbijać namioty i szukać drewna na ognisko. Wszyscy byli czymś zajęci.

Gdy już wszystko było gotowe usiedliśmy przy ognisku, zaczęliśmy rozmawiać, śmiać się, jeść i opowiadać kawały. Grupa chłopaków próbowała śpiewać piosenki, nawet nieźle im to wychodziło. Zabawa trwała do około 3 w nocy. Potem wszyscy byli już zmęczeni, więc weszliśmy do namiotów. Było ich 3, ale jakoś się pomieściliśmy, bo część osób pojechała wcześniej. W każdym namiocie działo się coś ciekawego, np. masz kolega Dawid Mosur śpiewał piosenki, które leciały z radia. Był baaardzo zabawny. W innych namiotach tez się działo! Ognisko paliło się aż do rana. Niestety rano trzeba było wstać. Posprzątaliśmy śmieci, złożyliśmy namioty i trzeba było wracać do domu. W drugą stronę odwiozła nas pani Anna Kowalik swoim niezawodnym polonezem, za co bardzo jej dziękujemy. Dziękujemy również, pani Agnieszce Opalskiej za opiekę nad nami, Tomkowi i jego tacie za udostępnienie nam działki, położonej w wspaniałym miejscu.

Ognisko było świetne, każdy z nas był bardzo zadowolony. Niech żałują Ci, którzy nie pojechali. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wypadów.  :) :)        

 

 Zdjęcia:

 Integrujemy sie Integrujemy sie
 Integrujemy sie Integrujemy sie
 Integrujemy sie Integrujemy sie
 Integrujemy sie Integrujemy sie

           

PROJEKTY
klasy mudnurowe
daj sobie szansę
ze sztuką za pan brat
POROZUMIENIA
Policja
5bdow
PSP w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny