Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009 rozpoczęło się 19 czerwca o godzinie 8.00 Mszą Św. w Kościele Św. Mikołaja w Skale. Po mszy przeszliśmy do budynku szkoły, gdzie o godzinie 9.30 rozpoczęła się akademia na której p. dyrektor Halina Brzozowska wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody dla najlepszych uczniów. W części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem p. Ałły Wójcik mieliśmy możliwość posłuchać jak uczniowie klasy 1b pięknie śpiewają:) Po oficjalnych uroczystościach rozpoczęły się spotkania z wychowawcami w klasach.

Wszyscy cieszymy się na nadchodzące wakacje. Po całorocznej pracy z pewnością zasłużyliśmy na solidny odpoczynek pełen wakacyjnej zabawy i radości.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom życzymy pełnych wrażeń, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!