Wycieczka do Zakopanego

Od 27 do 29 kwietnia w Zakopanem przebywała wycieczka z naszej szkoły złożona z uczniów różnych klas. Karkołomnego zadania opieki nad "zgrają" osób podjęły się p. Ewa Morawska-Rogała i p. Dorota Zadora.

Pojawiwszy i zakwaterowawszy się w Domu Wypoczynkowym „Chałubiński”, obraliśmy kierunek na Gubałówkę.

Po otrzymaniu czasu wolnego można było skorzystać z atrakcji dostępnych w parku linowym. Doprawdy poczuliśmy się jak nasi przodkowie wspinając się po drzewach i skacząc po linach.
Po powrocie mieliśmy okazję zażyć dawki „wstrząsów” w miejscowej dyskotece, a następnie przeprowadzić na korytarzowym dywanie parę ciekawych dyskusji o zabarwieniu filozoficzno-leczniczym.
W ciągu drugiego dnia uporczywie realizowaliśmy nauczycielski plan „zatyrania” uczestników wycieczki. Wizyta w Dolinie Chochołowskiej pochłonęła większość dnia. Pomimo tego, nie osiągnięto zamierzonego efektu w postaci grzecznie przespanej nocy. Na szczęście, obyło się bez strat w ludziach:)

Siedząc w powrotnym autokarze trzeciego dnia, zapewne każdy żałował tak szybkiego zakończenia wycieczki. Wycieczki, która przyniosła wiele wrażeń (niekoniecznie jedynie tych „dziennych” opisanych powyżej) oraz znajomości z niewiastami rodem z Mielca.