Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…

„Trwała i zdrowa rodzina podstawą państwa…” to hasło konkursu zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krakowie. To temat jak najbardziej aktualny i ważny w naszych czasach, jak podkreślał pan Starosta Józef Krzyworzeka wraz z członkami jury. My jako młodzież uważamy tak samo i dlatego najwidoczniej, bardzo przypadły do gustu komisji konkursowej naszej prace. Zdobyliśmy aż 4 znaczące miejsca!

W konkursie wzięło udział 18 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach: plastycznych i literackich.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - praca plastyczna - nasze uczennice zajęły:

I miejsce - Katarzyna Boroń z II b

III miejsce - Weronika Dercz z I b

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych - praca literacka -  nasze uczennice zajęły :

I miejsce - Małgorzata Piotrowska z II b

III miejsce  - Anna Mularczyk z I a

Ogromne podziękowania należą się pani Marii Jakubek za dopingowanie i mobilizację uczniów do brania udziału w tym wydarzeniu, a także organizację spraw administracyjnych.

Wręczenie nagród odbyło się 14 maja 2009 roku w budynku Starostwa Powiatowego w Krakowie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów za rok!

Odebranie dyplomówOdebranie dyplomów