Uczniowie klas trzecich w Bibliotece Publicznej

Dla uczniów klas trzecich rozpoczął się trudny i ważny etap – powtarzanie wiedzy i ćwiczenie pod kątem matury. Jednym z ich zadań jest przygotowanie prezentacji maturalnej z języka polskiego. Aby ułatwić to zadanie, szkoła co roku proponuje chętnym wyjazd do Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Dnia 16 października po zajęciach lekcyjnych tegoroczni maturzyści wraz z opiekunami – p. Emilią Morawską i p. Agnieszką Opalską wzięli udział w zajęciach praktycznych – poznali zasady korzystania w katalogów, przećwiczyli wyszukiwanie i zamawianie książek, zapisali się do jednej z największych bibliotek w Krakowie.
Mamy nadzieję, że nabyte umiejętności przydadzą im się nie tylko przed maturą , ale także już na wymarzonych studiach!