Konkurs na prezentację z wykorzystaniem narzędzi TIK

Kolejne zadanie w ramach projektu Erasmus+ związane jest ze stworzeniem prezentacji promującej projekty Erasmus+ w języku polskim lub angielskim. Prezentacje mogą być wykonane indywidualnie lub w zespołach. W prezentacji powinny być zawarte informacje na temat projektów unijnych: Paszport do Europy, Niemy Krzyk, Szkoła Europejska (V.E.A) realizowanych w latach 2020/2021 w naszej szkole. Można wybrać jeden projekt, dwa lub trzy. Technika wykonania dowolna (np. Power Point, Canva, Prezi, Gloster, Animoto, nagranie video itp.) Każda praca zostanie nagrodzona!

Termin wykonania: 10.09.21

Szczegółowe informacje (materiały do prac, regulamin konkursu itp.) u p. Joanny Jarzmik. Kontakt przez dziennik elektroniczny  lub email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.