• Default font size
  • Decrease font size

Po zielonej trawie piłka goni…

Email Drukuj PDF

W dniu 17 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach odbył się konkurs powiatowy wiedzy o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej - konkurs wiedzy o piłkarskich Mistrzostwach Europy z okazji EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Wzięły w nim udział następujące szkoły: Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych ze Skały oraz gospodarz zawodów – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Krzeszowic.

Konkurs zaczął się od pokazu najwspanialszych bramek z turniejów o mistrzostwo kontynentu. Po części artystycznej rozegrano konkurs, który polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania za 1, 2 i 3 punkty. Po czterech rundach rywalizacji wyłoniony został zwycięzca, którym okazał się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Krzeszowic. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół i Placówek Oświatowych ze Skały, a trzecie Liceum Ogólnokształcące z Krzeszowic. Wszystkie ekipy za udział w konkursie otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego, a zwycięska drużyna zdobyła również okazały puchar.