INTERNAT

Od września 2013r. w naszej szkole zaczął funkcjonować INTERNAT. Mieści się on w budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.

Placówka nasza stwarza przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwijania własnej osobowości i zainteresowań. Staramy się kształtować umiejętności i przekazywać niezbędną wiedzę do funkcjonowania w zmieniającej się rzeczywistości. Całodobową opiekę nad młodzieżą pełnią wykwalifikowani nauczyciele-wychowawcy, którzy służą wychowankom swoją pomocą i radą w wielu sprawach, zarówno dydaktycznych, wychowawczych, jak również osobistych. Uczniowie mieszkający w internacie mogą w każdej chwili zwrócić się do wychowawcy pełniącego opiekę.

Uczniowie mieszkający w internacie mają pełne, całodniowe i smaczne wyżywienie, przygotowywane w stołówce szkolnej znajdującej się na parterze budynku. Ponadto dla potrzeb wychowanków, na pierwszym piętrze znajduje się pomieszczenie kuchenne, gdzie mogą sobie sami zrobić dodatkowe posiłki, zagotować wodę i zrobić ciepłą herbatę.

Dane do przelewu do wpłaty za wyżywienie:

konto: 66  1560 0013 2568 2818 1307 0001  [Genin Noble Bank SA POK Kraków]

tytułem: wpłata za wyżywienie ucznia ........ za miesiąc ........................

Cennik:

za 1 dzień pobytu z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) - 13 zł

za 1 dzień pobytu z wyżywieniem (śniadanie, obiad) - 10 zł

Do pobrania - podanie do internatu