Technikum w Skale wyróżnione Złotą Tarczą dla najlepszych szkół w rankingu Tygodnika Perspektywy

Po raz kolejny Technikum w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale znalazło się wśród najlepszych techników w Polsce. Tym razem – Złota Tarcza! Nagradza się nią 100 najlepszych szkół w Polsce. W XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020 technikum w zawodzie technik informatyk i w zawodzie technik logistyk uzyskało 92 miejsce w Polsce na 1000 szkół ujętych w klasyfikacji. Uplasowało się również na 13 pozycji pośród wszystkich techników w Małopolsce oraz na 1 miejscu pośród techników powiatu krakowskiego. Warto odnotować również, że tylko 5 techników w Krakowie wyprzedza szkołę w Skale. W 2018 roku Technikum w Skale zajęło 57 miejsce a w 2017 roku 85 miejsce w Małopolsce. Metodologia rankingu uwzględnia 3 elementy: wyniki olimpiad, matury i egzaminy zawodowe.

To prestiżowe wyróżnienie jest nie tylko certyfikatem jakości. Jest także nagrodą za pracę, wielką radością zwycięzców i ma niezwykle motywującą moc dla uczniów i ich nauczycieli.

Pełny ranking na stronie http://technika.perspektywy.pl/2020/