Krakowski Salon Maturzystów 2017r.

We wtorek 26 września, 19 uczniów klasy IIIb Liceum Ogólnokształcącego w Skale wzięło udział w "Krakowskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017". W Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego maturzyści uczestniczyli w inauguracji Salonu, dokonanej przez prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka - Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, Halinę Cimer - Małopolską Wicekurator Oświaty, Lecha Gawryłowa - Dyrektora OKE w Krakowie oraz Waldemara Siwińskiego - Prezesa Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy". Po inauguracji wysłuchali wykładu Piotra Ludwikowskiego - Eksperta OKE w Krakowie,"Przede wszystkim myśl - jak zdać dobrze egzamin maturalny z matematyki". Następnie, każdy osobiście mógł zapoznać się z ofertą studiów przygotowaną przez uczelnie wyższe z Polski i zagranicy oraz porozmawiać z pracownikami i studentami  tych uczelni.